Přehled akcí

Školní rok 2023/2024

 

13.9.2023 Schůzka všech rodičů v 16 hodin ve venkovní učebně

27.9.2023 Solná jeskyně – 3. třída

5.10.2023 Divadlo v MŠ- Andersenovy pohádky

9.10.2023 Předškoláci půjdou do ZŠ Mendíků- dopoledne

10.10.2023 Koncert Harfa a klarinet -dopoledne v MŠ zrušeno

11.10.2023 Solná jeskyně – 4. třída

12.10.2023 Cvičíme v Trendigo studiu na Nuselské-cvičení na tyči, šálách, kruhu- 4. třída- dopoledne

20.10.2023 návštěva knihovny dopoledne- 3.třída

26.+27.10. 2023 Podzimní prázdniny v ZŠ

30.10.2023 Zamykání zahrady a lampionový průvod od 16,30 hodin- pro rodiče s dětmi

2.11.2023 Preventivní program -předškoláci

9.11.2023 Preventivní program -předškoláci

10.11.2023 Návštěva knihovny dopoledne- 4.třída

13.11.2023 Předškoláci v ZŠ

16.11.2023 Preventivní program -předškoláci

22.11.2023 Matheso- předmatematické představy – 3.+4. třída v 9,30 hodin

4.12.2023  Slavnostní rozsvícení vánoční stromečku- dopoledne ( bez rodičů)

5.12.2023 Přijde dopoledne Mikuláš, Čert a Anděl

11.12.2023 Vánoční pohádka v MŠ

11.12.2023 Vánoční posezení s vašimi dětmi od 15,30 hodin- 4. třída

12.12.2023 Vánoční posezení s vašimi dětmi od 15,30 hodin- 1. třída

13.12.2023 Vánoční posezení s vašimi dětmi od 15,30 hodin- 2. třída

14.12.2023 Vánoční posezení s vašimi dětmi od 15,30 hodin- 3. třída

23.12 2023-2.1.2024 Přerušení provozu všech mateřských škol

15.1.2024  Předškoláci v ZŠ

29.1.2024 Indický den- pouze 3. a 4. třída ( dopolední program)

31.1.2024 Tělocvična 3.třída

1.2. 2024 Vodící pes -dopoledne v MŠ, program pro všechny děti

5.-9.2.2024 Jarní prázdniny

14.2.2024 Tělocvična 4. třída

20.2.2024 Mobilní planetárium v 8,00 hodin – všechny třídy

21.2.2024 Solná jeskyně- 4. třída

21.2.2024 Tělocvična- 2. třída

26.2.2024  Předškoláci v ZŠ

27.2.2024  4. třída-Divadlo Debut v Boleslavově ulici od 10 hodin- Docela obyčejná pohádka

28.2.2024 Solná jeskyně- 3. třída

29.2.2024 Karneval v MŠ -dopoledne-děti přijdou v maskách

5.3.2024 Knihovna – 4. třída

6.3.2024 Solná jeskyně- 2. třída

13.3.2024 Malá technická univerzita-dopolední program 2.+3.+4.třída

18.3.2023  Předškoláci v ZŠ

20.3.2024 Velikonoční pohádka- divadlo v MŠ dopoledne

20.3.2024 Den otevřených dveří pro nové zájemce od 15 hodin ve venkovní učebně

22.3.2024 Strašnické divadlo- dopoledne -pohádka Dědeček a Zloholka- 3.+4.třída

26.3.2024 Logické hry -projektový den- dopoledne- 4.tříd

27.3. 2024 Solná jeskyně- 4. třída

3.4.2024 Solná jeskyně- 2. třída

2.-5.4.2024 Líheň s kuřátky v MŠ

8.4.2024 Zábavná věda-barvy- 3. třída dopoledne

9.4.2024 Dílny na SOU Zelený pruh- 4. třída

10.4.2024 Solná jeskyně- 3. třída

11.4.2024 Logické hry – projektový den- dopoledne- 3.třída

15.4.2024  Předškoláci v ZŠ

15.4.2024 Návštěva knihovny – 1. třída-dopoledne

17.4.2024 Solná jeskyně- 4. třída

18.4.2024 Hudební výchova jinak-dopoledne všechny třídy

22.4.2024 Fotografování tříd+ předškoláků dopoledne

23.4.2024 Program o pomoci mezi dětmi-Skřítek pomáhá

29.4.2024 Čarodějnice v MŠ od 16 hodin- info bude v twigsee

6.5.2024  Dílny pro maminky od 15,30-18,00 hodin- 3.třída

13.5.2024  Předškoláci v ZŠ

13.5.2024 Dílny pro maminky od 15,30-18,00 hodin- 4.třída

14.5.2024  Dílny pro maminky od 15,30-18,00 hodin- 2.třída

15.5.2024  Dílny pro maminky od 15,30-18,00 hodin- 1.třída

14.5.2024 Mobilní zvěřinec v MŠ- mláďátka

21.5.2024 Bubnování v MŠ-dopoledne všichni

23.5.2024 Výlet 1.a 2. třída-Zámek Berchtold- info bude v Twigsee

29.5.2024 Celodenní výlet 3.+ 4. třída -Farmapark U Toma, Ledce u Plzně- info budete mít v Twegsee

6.6.2024 Kouzelník v MŠ -oslava Dne dětí dopoledne

11.6.2024 Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí v 15,30 hodin

12.6.2024 Adaptace nově přijatých dětí-10-11,hodin

12.6.2024 Rozloučení s předškoláky od 15,30 hodin ( předškoláci)

13.6.2024 Kolotoč vody- program v MŠ pro 1.+2.třídu dopoledne

19.6.2024 Adaptace nově přijatých dětí-10-11,hodin

27.3.2025 Velikonoční divadlo v MŠ

30.5.2025 Den dětí v MŠ- představení p.Kubec

11.12.2025 Vánoční divadlo v MŠ