Pro rodiče

 

Vážení rodiče,

rada MČ Praha 4 souhlasí s obnovením provozu v MŠ Prahy 4 s účinností od 25.5.2020 za předpokladu splnění podmínek stanovených příslušnými státními orgány.  MŠ bude v omezeném provozu.

Dále oznamujeme, že v období od 1.7.-31.7.2020 bude  MŠ K Podjezdu /stejně jako ostatní MŠ zřizované Prahou 4/ otevřena v omezeném provozu.

Více informací o dodržení podmínek nutných pro bezpečný provoz MŠ naleznete v manuálu /sluníčko-školka-dokumenty ke stažení-manuál/.

 

Pro předškoláky: Milí předškoláci, školka je sice zavřená,ale přesto požádejte rodiče,aby si s vámi procvičovali vaše jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště,roční období, aby vám četli pohádky, vy jim potom pohádky vyprávějte a můžete i nakreslit, o čem vám rodiče četli. Hodně sportujte, kreslete si, stříhejte, užívejte si čas s rodiči a sourozenci. A dále vám mohou vytisknout pracovní listy na www.predskolaci.cz/pracovnilisty

www.dumy.cz/predskolaci

nebo na našich webových stránkách v odkazu pro předškoláky/sluníčko/

Mějte se moc hezky a doufám, že se ještě uvidíme…..

 

 

Informace pro vás- pokud si potřebujete vzít ze školky boty, oblečení vašich dětí a nejste v karanténě- je možno si přijít v pondělí nebo v úterý 27.+28.4.2020 v době od 9-12 hod. nebo po telefonické domluvě.

Vážení rodiče,

I přesto, že je naše MŠ škola uzavřena, my neleníme a využíváme času bez dětí pro úpravy a opravy, na které  při běžném provozu není čas. Za dobu uzavření MŠ jsme zvládli vymalovat některé vnitřní prostory, kompletně jsme zrekonstruovali jezírko, obnovili záhonky s květinami, zasadili nové stromy, natřeli venkovní lavičky atd. Samozřejmostí je, že se paní učitelky po celou dobu vzdělávají samostudiem a webináři, připravují projekty a hledají nové inspirace do výuky.

Na fotografie úklidu, rekonstrukce a zkrášlování naší zahrady se můžete podívat do fotogalerie.

Přejeme vám všem spoustu zdraví a optimismu v této nelehké době a budeme se na vás i vaše děti těšit.

 

ZDRAVÍME VÁS V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ, DOUFÁM, ŽE JSTE VŠICHNI ZDRÁVI A SITUACI ZVLÁDÁTE. Chtěla bych vás informovat o platbách a kroužcích.

V měsíci březnu se hradí snížený poplatek za školné, v měsíci dubnu je školné 0,-Kč.Uvidíme, kdy bude MŠ opět otevřena a platby poté upravíme. Kroužky– tanečky- spojí se s vámi a část platby vám vrátí, keramika-spojí se s vámi a platbu vrátí, to samé fotbal a plavání. Rozlučka s předškoláky bude dle situace.

Akce školy spočítáme podle toho, kolik akcí se neuskutečnilo,  částečná platba bude vrácena na účet.

 

Vážení rodiče, veškeré info o provozu MŠ a o zápisu NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 a ostatní důležité naleznete v aktualitách.Musíte klikat na odkazy…Děkuji.

Pokud žádáte o ošetřovné pro dítě do 10 let při uzavření MŠ, informujte mě, prosím, emailem :mskpodjezdu@volny.cz nebo na tel. č. 773 836 179/ sms nebo volejte/.Eva Doležalová