Blog

Provoz MŠ od 4.1.2021

Provoz mateřských škol od 27. 12. 202O – PES 5

Provoz mateřských škol je zachován jako doposud, tedy za dodržení provozních pravidel podle Manuálu.

Děti a pedagogičtí pracovníci nemají povinnost nosit roušky.

Vstup třetích osob (mimo děti a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech s tím, že se omezí kontakt třetích osob s osobami v prostorách školy.

Stále platí- nošení roušek v areálu a prostorách MŠ, v šatnách budou maximálně 3 dospělé osoby, při příchodu si dezinfikujte ruce, v MŠ pobývejte co nejkratší dobu, urychlete převlékání a pobyt uvnitř budovy. Pokud bude dítě pozitivní nebo v karanténě, zůstává doma po dobu karantény a při návratu rodič předloží negativní test na covid/sms/.

Děkuji vám všem za dodržování těchto opatření.

 

Eva Doležalová